Linki
10 komentarzy:

 1. Historia siedemnastoletniej Demi Lovato mogła by posłużyć za scenariusz hollywodzkiego filmu. Nie była by to jednak lekka komedia obyczajowa, a oparty na faktach dramat, który miejscami przypomina historię rodem z horroru. Cierpiąca na liczne zaburzenia psychiczne, uzależnienia i patologiczną relację z biologicznym ojciem, Demi udaje się wyjść na prostą. Po przebytym leczeniu, wracając do domu poznaje gwiazdę zespołu One Direction - Nialla Horana. To spotkanie na zawsze odmieni życie obojga z nich. Obdarzony wielkim sercem i chęcią zbawienia świata Niall będzie starał się pomóc nowo poznanej dziewczynie.

  Zapraszam do przeczytania ich historii:

  http://niallanddemi.blogspot.com

  xoxo
  Amy

  OdpowiedzUsuń
 2. Jedna noc, Jedna osoba,ten jeden moment, Ona budzi się w szpitalu z połamanymi żebrami, nic nie pamiętając poprzedniej nocy. Nieznane znamię na brzuchu-serduszko z literką r. Nowe kłopoty, Nowi ludzie, Nowe miejsca i nowy...strach ?
  Zapraszam do przeczytania tej historii

  http://nowe-opowiadanie.blogspot.com/

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej. Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona. Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć. Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  ZAPRASZAM : http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/
  ZWIASTUN : http://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  OdpowiedzUsuń
 4. "Brunetka szła przed siebie, mimo panującej ciemności. Czuła zimno, które ogarniało jej drobne ciało, a zmęczenie nie dawało o sobie zapomnieć. Zauważyła, że chłopak idzie za nią, ale jej upartość i duma nie pozwalały na powrót."
  http://lifedreamscometrue.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. http://lifedreamscomestrue.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam na moje blogi i liczę na twoją opinie.
  1) www.destiny-rebekah-1d.blogspot.com
  Destiny to buntownicza szesnastolatka. Dużo imprezuje, przeklina, nie interesują ją inni. Nie przejmuje się ich uczuciami, sama swoich nie okazuje. Kiedy jej mama umarła, jej kuzyn którego nigdy wcześniej nie widziała, Zayn zdecydował się przejąć nad nią opiekę. Siłą rzeczy musiała przeprowadzić się do innego miasta i z nim zamieszkać, przy okazji poznając go i jego przyjaciół, z którymi tworzą sławny zespół. Czy zmieniając miejsce zamieszkania i ludzi, którymi się otacza zmieni się? Co ją spotka w nowym miejscu? Jakie będą tego konsekwencje?
  2) www.howislife-alice.blogspot.com
  Alice to dziewiętnastoletnia modelka. Mieszka w Londynie razem ze swoją młodszą siostrą Dercy i mamą. Z ojcem nie ma za dobrych kontaktów i po tym jak zostawił jej mamę przestała go traktować z szacunkiem. Śmiało można powiedzieć, że go znienawidziła po rozwodzie swoich rodziców. Naprzeciwko niej mieszka jej przyrodni brat Zayn oraz ich przyjaciele. Razem są zgraną paczką przyjaciół. Nagle w jej poukładanym życiu pojawia się tragedia. Śmierć matki i opieka nad siostrą ją przerasta. Początkowo zaczyna z rozpaczy za dużo pracować, aby tylko nie mieć czasu myśleć o wszystkim co przeżywa, ale brat i przyjaciele ją przed tym hamują i próbują pomóc jej się pozbierać. Wtedy poznaje Sebastiana. Jak dalej potoczy się jej życie? Czy uda jej się pozbierać? Czy będzie gotowa i wystarczająco silna na kolejną tragedie? Co takiego się wydarzy i jaki będzie tego finał?
  3) www.startnewlife-steph.blogspot.com
  Stefania to osiemnastoletnia Polka, która ucieka wraz z matką z domu rodzinnego do Anglii. Pomimo swojego młodego wieku dużo przeżyła, ale w nowym kraju rozpoczyna nowe życie. Szybko poznała swoich przyszłych przyjaciół i pewnego zielonookiego chłopaka, do którego z czasem poczuła coś więcej niż przyjaźń. Po paru tygodniach jej matka nie wytrzymuje i wraca do Polski. Ona jednak nie zamierza poddać się strachu przed przeszłością i zostaje. Zaczyna normalnie żyć, zapominając całkowicie o wszystkim co wydarzyło się kiedyś. Jak potoczy się jej przyszłość? Co się wydarzy?

  OdpowiedzUsuń
 7. Nowy zbiór opowiadań o One Direction! Zapraszam do zgłaszania

  swoich blogów : http://onedirectionseries.blogspot.com/

  Amy

  OdpowiedzUsuń
 8. http://our-love-secret-pade.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. http://thedecisionseventhesmallest.blogspot.com/
  Grace była kiedyś trudną dziewczyną, rodzice nie radzili sobie z nią, nie uczyła się, często chodziła na imprezy, paliła i piła, ale jedna noc sprawiła, że zamknęła się w sobie, uspokoiła się, cały czas siedziała w domu, uczyła się i czytała książki. Wakacje również zamierza tak spędzić, ale wszystko się zmienia kiedy poznaje Justina Biebera, niegrzecznego chłopca z tatuażami. Robi się jeszcze gorzej, kiedy dziewczyna zaczyna coś do niego czuć. Chcesz poznać jej historie? Przeczytaj The decisions, even the smallest ones, make it our life is amazing.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystko zaczyna się od zranienia, złości i pochopnych decyzji. Na Sam, która zmaga się z problemami finansowymi, spada wielki problem i życiowy dylemat. Dziewczyna ma zapłacić odszkodowanie za nieumyślne uszkodzenie czyjejś własności, jednak właściciel- brązowooki nieznajomy, postanawia przyjąć zapłatę w innej formie. Od tego zdarzenia, wszystko zmieni się w życiu obojga z nich.
  Adres: http://25dwma.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)

Szablon by S1K