Zasady bloga

1. Autorkę należy szanować. Nie można jej obrażać w żaden sposób, chyba, że pisze się coś żartobliwie - z przyjacielską ironią, typu "Podobało mi się, lamusku :)". To Autorka jest w stanie uszanować.
2. Bezpodstawny hejt rozdziału jest traktowany jak obraza Autorki. Chcesz coś skrytykować? Napisz co i dlaczego.
3. Kiedy między rozdziałami pojawia się duża przerwa, należy przeczytać notatkę spod poprzedniego rozdziału, gdyż tam może być zawarte, dlaczego tak się dzieje. Czasami wystarczy też po prostu pomyśleć.
4. Pytania o następny rozdział są jak najbardziej dopuszczalne, aczkolwiek odpowiedź Autorki nie jest obietnicą. Nie wiadomo, kiedy mi jej coś wypadnie i nie zdąży skończyć rozdziału. Trzeba pamiętać, że ma własne życie, jak każdy z Was.
5. Wszelkie pytania dotyczące bloga Autorka przyjmuje na tym ASKU (są możliwe pytania anonimowe). Możecie jej zadawać tam też pytania prywatne, aczkolwiek do tego preferuje do tego swojego prywatnego aska. Za to na prywatnym asku nigdy nie pojawi się odpowiedź z pytaniem o blog, które będzie wymagało podania linku, treści rozdziału lub opowiedzenia, o czym jest opowiadanie :) Autorka rzadko kiedy odpowiada na pytania pod rozdziałem, gdyż wtedy w komentarzach robi się śmietnik.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz :)

Szablon by S1K